Yapay Zeka’nın Pazarlamanın Dönüşümüne Etkisi

Yapay Zeka teknolojisinin pazarlama alanında etkileri ve getireceği yenilikler neler olacak?

Yapay Zekanın Pazalarma alanındaki kullanım alanları neler olacak?

Pazarlamacıların mevcut iş yapışlarını nasıl etkileyecek?

Pazarlamacılar bu dönüşüme hazır mı?

Bu değişime nasıl hazırlanmalıyız?

PROGRAM AKIŞI

Tarih: 10 Nisan Salı

Mekan: Sun Plaza @Meeting

18.30-19.00 Networking & Starbucks Kahve Eğitimi

19:00-19:15 JCI İstanbul Açılış & Tanıtım

19:15-20:15 Panel

20.15-20.45 Soru-Cevap & Kapanış

PANELİSTLERİMİZ KİMLER?

Tunç Günbey – Digital Parners CEO 

Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde lisansını tamamladıktan sonra Müşteri İlişkileri Yöneticiliği yaptıktan sonra The Rits-Carlton Hotel Compony LLC de Satış Koordinatörlüğü yapmıştır. Ardından Türkiye’nin ilk bölgesel indirim kuponları projesi olan Fırsat Paketi Discount Coupos’u kurmuş ve üç sene bu görevde kalmıştır. Sonrasında Reklamz ‘da altı yıldan fazla Satış Direktörlüğü yapmasının ardından dört yıldan fazladır Digital Partners A.Ş.’nin Kurucu ortak ve CEO luğunu sürdürmektedir.

Aslan Doğan – Etiya CEO

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra Pamukbank’ta Yazılım geliştirici olarak üç seneye yakın çalışmıştır. Ardından Avea’da danışman olarak çalışan Doğan, 2004 yılında üç ortak olarak uluslararası altyapı standartlarına uygun ürün ve çözümler sunan Türkiye’nin en büyük kurumsal yazılım şirketi Etiya Bilgi Teknolojileri şirketini kurmuşlardır. 2004 – 2015 yılları arasında, yurtiçi-yurtdışı satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu Genel Müdür olarak görev yaptıktan sonra 2016dan itibaren şirketin CEOsu olmuştur. İlk yerli yapay zeka uygulama projesi olan Serdoo ile ülkemize bir ilki yaşatmıştır.

İpek Karadağ – Nakitup CEO

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden mezun olduktan sonra iş hayatına Radikal Gazetesi’nde gazeteci olarak başlamıştır. Radikal Gazetesi’nde iki sene çalıştıktan sonra Toronto’da Alta Vista’da Proje Takım Lideri sonrasında da Milano’da Neruda İletişim Türkiye Proje Koordinatörü olarak çalışmıştır. Ardından Türkiye’ye dönerek Plato Films sonrasında Doğan Online medya şirketlerinde yöneticilik yapmıştır. Phorm Türkiye Direktörlüğü ile kariyerini devam ettiren Karadağ, Dijital Medya alanında danışmanlık yaptıktan sonra yaklaşık üç yıl önce Nakitup Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş.nin kurucu ortaklarından olarak danışmanlığa devam etmektedir.

Ömer Barbaros Yiş – Turkcell Stratejik Pazarlama Direktörü   

Koç Üniversitesi’ni Ekonomi ve İşletme alanlarında çift anadal programıyla bitirmiş olup sonrasında Universitat Autònoma de Barcelona Üniversitesi’nde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Lisans yıllarında başladığı öğretim asistanlığına yüksek lisansda da devam etmiştir. Kariyerine Turkcell ile başlayıp sonrasında Peppers & Rogers Group, TTNET ve Türk Telekom şirketlerinde yöneticilik yaparak devam etmiştir. Şu an Turkcell’de Strateji Odaklı Pazarlama Direktörü olarak kariyerine devam etmektedir.

SPONSORLARIMIZ

  • BW Türkiye

  • Glories

  • Starbucks

  • PHX Medya

  • Seoinno

  • Meeting Room

SUN PLAZA LOKASYON